fbpx

Wynajem nieruchomości

Wynajem nieruchomości przez wielu właścicieli postrzegany jest jako prosta czynność, do której nie potrzebna jest specjalistyczna wiedza z zakresu szeroko pojętej gospodarki nieruchomościami – w szczególności nieruchomościami lokalowymi. Wystarczy jedynie wykonać kilka zdjęć, które zainteresują potencjalnego najemcę, stworzyć ciekawy opis nieruchomości i całość umieścić na wybranym portalu zawierającym ogłoszenia wynajmu. Niestety w rzeczywistości wynajem nieruchomości i uzyskanie potencjalnych klientów może okazać się znacznie trudniejsze i przede wszystkim – niebezpieczne.

Wynajmujący narażony jest na wiele zagrożeń, które mogą być następstwem źle skonstruowanej umowy najmu. Działając „na własną rękę” już na początku całego procesu możemy narazić się na szereg problemów. Zapewne często słyszeliśmy historie, w których lokatorzy zalegają z czynszem za wynajem, dewastują mieszkanie lub zakłócają porządek, a właściciel lokalu nie posiada narzędzi, za pomocą których mógłby wyeksmitować uciążliwego najemcę. Tego typu sytuacja może spotkać każdego z nas, dlatego tak ważne jest, aby wynajem nieruchomości powierzyć w ręce specjalistów, posiadających szeroką wiedzę i doświadczenie z tego zakresu.

Powierz nam swoje interesy. Udowodnimy Ci, dlaczego powinieneś wybrać naszą firmę

1. Baza klientów

– Dysponujemy bogatą bazą klientów indywidualnych, oraz firmowych(kadra kierownicza, oraz pracownicy fizyczni) którzy są potencjalnie zainteresowani WYNAJMEM Twojej nieruchomości .

– System CRM, który pozwala na współpracę między biurami obrotu nieruchomościami oraz umożliwia wspólne skuteczne pozyskanie klienta.

– Dzięki zaawansowanym technologiom IT dysponujemy systemem, który umożliwia automatyczne łączenie wynajmującego z najemcą

2. Najskuteczniejszy marketing na rynku nieruchomości

Obrendowanie wynajmowanej nieruchomości

– Ogłoszenie trafia na ponad 20 portali  tj. Olx, Otodom, morizon, gumtree, domiporta, lento itp.

– Oferujemy dni otwarte Twojej nieruchomości

– profesjonalna fotografia nieruchomości wraz z sesją zdjęciową z użyciem DRONA

– Dokładny raport dla Wynajmującego z ilości oględzin nieruchomości, odebranych telefonów, oraz częstotliwości wejść na ogłoszenie.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Jesteśmy właścicicielami strony na Facebooku SPOTTED RADOMSKO, która zrzesza ponad 25.000 osób, mieszkających w Radomsku i okolicach, a zasięg lokalny dla posta przekracza 50.000 obserwujących. FanPage ten nie przyjmuje ogłoszeń komercyjnych i sprzedażowych, a jedynie NASZA FIRMA ma WYŁĄCZNOŚĆ umieszczania unikatowego ogłoszenia dotyczącego wynajmu nieruchomości klientom, którzy podpisali z nami umowę pośrednictwa PREMIUM(Odnośnik umowa premium to się oplaca).

– Ogłoszenie trafia również na liczne grupy na Facebooku, z którymi zawarliśmy współpracę lub których jesteśmy administratorami. GRUPY ZRZESZAJĄ ŁĄCZNIE PONAD 150.000 UŻYTKOWNIKÓW.

https://www.facebook.com/groups/RadomskoOgloszenia/  – WSPÓŁPRACA, GRUPA RADOMSKO, 25.000 użytkowników.

https://www.facebook.com/groups/144720738899178/  – ADMINSTRACJA, GRUPA RADOMSZCZAŃSKA, 12.000 użytkowników.

https://www.facebook.com/groups/spottedradomsko/  – WSPÓŁPRACA, GRUPA RADOMSKO, 11.000 użytkowników.

https://www.facebook.com/groups/203459313176138/ – ADMINISTRACJA, GRUPA RADOMSKO 5.500 użytkowników.

https://www.facebook.com/groups/682692951813431/ – WSPÓŁPRACA, GRUPA PRZEDBÓRZ, 6.800 użytkowników.

https://www.facebook.com/groups/1208633395904219/ – WSPÓŁPRACA, GRUPA RADOMSKO, 6.500 użytkowników.

https://www.facebook.com/groups/1716807195200280/ – WSPÓŁPRACA, GRUPA KLESZCZÓW 3.200 użytkowników

https://www.facebook.com/groups/ofertypiotrkowtrybunalski/ – WSPÓŁPRACA, GRUPA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 15.000 użytkowników.

https://www.facebook.com/groups/181184658561034/ – WSPÓŁPRACA, GRUPA BEŁCHATÓW 19.000 użytkowników.

https://www.facebook.com/groups/258239974338782/ – WSPÓŁPRACA, GRUPA CZĘSTOCHOWA, 50.000 użytkowników.

3. Przygotowanie dokumentacji wynajmowanej nieruchomości

–  Wykonujemy wszelkie formalności związane z przygotowaniem dokumentacji wynajmu tak aby w pełni chronić Twoje interesy.

Nad zawarciem odpowiedniej bezpiecznej umowy czuwa współpracująca z nami kancelaria notarialna, oraz kancelaria prawna.

4. Doświadczenie

– Bogata Praktyka w transakcjach wynajmu.

– Nasi Agenci to doświadczeni , oraz dobrze zmotywowani sprzedawcy, działający w oparciu o wynagrodzenie procentowe, co powoduje jeszcze większe ich zaangażowanie i skuteczność.

– Nasi Agenci co najmniej dwa razy w roku odbywają profesjonalne szkolenia zakończone egzaminami wiedzy o pośrednictwie obrotu nieruchomościami.

– W naszym zespole mamy najlepszych szkoleniowców na rynku ogólnopolskim.

5. Gwarancja szybkiego wynajmu

Perfekcja w prezentacji nieruchomości

Prawidłowo przygotowany opis nieruchomości wraz z dokładnymi pomiarami geodezyjnymi i technicznymi obiektu oraz opisem otoczenia

Nasi Agenci pracują 7 dni w tygodniu, bo to od sprzedaży/wynajmu Twojej nieruchomości zależy ich awans finansowy i zawodowy

6. Obustronne bezpieczeństwo transakcji

– Dzięki Współpracy z kancelarią notarialną zapewniamy bezpieczeństwo obustronnej transakcji zarówno dla wynajmującego jak i najemcy.

– Dokładna weryfikacja dokumentów

7. Czarna lista najemców

Mamy dostęp do CZARNEJ LISTY Najemców.

Nasi Potencjalni najemcy sprawdzani sa pod względem wypłacalności, dewastacji w poprzednim miejscu najmu, pobieramy listy referencyjne od poprzednich właścicieli oraz sprawdzamy umowy zatrudnienia.

8. Umowa premium – to się opłaca!

DLACZEGO UMOWA PREMIUM?

Umowa na wyłączność to nic innego jak przekazanie całego procesu wynajmu nieruchomości tylko jednemu pośrednikowi. – Dlatego wybierz nasz zespół ExpertNieruchomości.

Umowa na wyłączność to preferowany przez nas sposób współpracy który uchodzi za najbardziej docenianą na całym świecie formę pośrednictwa dla klienta.

ZALET UMOWY PREMIUM

1. Zwiększone nakłady finansowe w Marketing

Przy umowie Premium zaproponujemy Ci liczne  rozwiązania marketingowe niedostępne dla zwykłych umów.

Czytaj więcej:      Odnośnik Dla Wynajmującego—-Marketing

2. Niższe wynagrodzenie dla pośrednika, 0% prowizji dla najemcy.

Umowa PREMIUM oferuje najkorzystniejsze warunki finansowe współpracy miedzy biurem a Wynajmującym. Najemca nie płaci prowizji co sprawia, że oferta jest dla niego jeszcze bardziej atrakcyjna.

3. Podwójna Motywacja do poszukiwania najemcy

Pośrednictwo WYNAJMU nieruchomości przeprowadza tylko jedno biuro, co powoduje, że tylko od niego zależy sukces transakcji, dlatego podejmuje wszelkie działania oraz stosuje wszelkie dostępne na rynku narzędzia które przekładają się na szybką realizację całego procesu wynajmu. Twoje zlecenie zawsze jest dla Nas priorytetem.

4. Określony czas na znalezienie najemcy

Umowa zawierana jest na czas określony, podczas jej trwania pośrednik podejmuje wszelkie kroki aby dokonać transakcji WYNAJMU, jeżeli nie dojdzie do jej realizacji agent nie otrzyma związanych z tym profitów.

5. STRUKTURA CLS

Do bazy CLS mogą trafić tylko umowy PREMIUM, która umożliwia innym biurom, oraz ich klientom swobodny przegląd Naszych ofert.

6. Dokładny Adres

W ogłoszeniu podajemy dokładną lokalizację nieruchomości oraz umieszczamy jej zdjęcia.

7. Obsługa przez wiele biur nie daje sukcesu… a wręcz przeciwnie.

* Przejrzysty opis stworzony przez jednego pośrednika pozwalaja na uniknięcie rozbieżności informacji zawartych w ogłoszeniu. Oferty mogą być takie same, ale różnić się szczegółami co wprawia kupującego w niepewność dlaczego nieruchomość pojawia się w tylu ogłoszeniach.

* Zawsze ta sama cena wynajmu ustalona w porozumieniu z właścicielem.

Przykład

Kilka biur posiada tą samą ofertę w swojej bazie ogłoszeń.

Pośrednik „A” nieruchomość wystawia do wynajęcia za 3000zł, Pośrednik „B” współpracę ze sprzedającym nawiązał kilka miesięcy później, co bezpośrednio spowodowało zgodę właściciela na obniżenie ceny do 2800zł . Pośrednik „A” nic jednak nie wie o obniżeniu ceny, a jego cena na portalach dalej utrzymuje się na poziomie 3000zł.

WNIOSEK:

Klient, który przegląda portale ogłoszeniowe widzi dwie różne ceny wynajmu, dwa różne opisy. Oferta staje się dla niego mało poważna i doszukuję się w niej niepotrzebnych elementów co jak wiadomo skutkuje brakiem zainteresowania.

9. Bezpośredni kontakt z naszym agentem

Jedna osoba do kontaktu, pozwala na stworzenie silnej więzi porozumienia między klientem, a pośrednikiem. Stały kontakt zapewnia owocną współpracę, oraz brak jakichkolwiek nieporozumień.

10. Wymogi prawne

Zgodnie ze standardami zawodowymi agent zobowiązany takim porozumieniem musi dbać o stały marketing oferty podczas trwania umowy pomiędzy biurem a sprzedającym.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: