fbpx

Usługi od A do Z

Kompleksowe usługi budowlane – budujemy o A do Z

ExpertNieruchomości.pl – to nie tylko biuro specjalizujące się w pośrednictwie obrotu nieruchomościami. Oferujemy Ci znacznie więcej. Przedmiotem działalności naszej firmy jest także świadczenie kompleksowych usług budowlanych. Wznosimy budynki jednorodzinne od podstaw oraz realizujemy wykończenia wnętrz.

Oferta naszej firmy zawiera następujące usługi:

 • wykończenie wnętrz
 • prace murarskie,
 • wykonywanie wylewek betonowych i anhydrytowych,
 • wykonywanie tynków maszynowych gipsowych i cementowo – kamiennych,
 • kamieniarstwo budowlane
 • montaż spieków kwarcowych zgodnie z całym procesem technologicznym,
 • meble wraz z wizualizacją 3D

Aby jeszcze bardziej pomóc naszym klientom i zaoszczędzić ich cenny czas, wychodzimy naprzeciw im potrzebom. Pomagamy w wyborze oraz prowadzimy na zamówienie sprzedaż okien, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, bram garażowych i wjazdowych. Oferujemy również sprzedaż płytek i spieków kwarcowych wraz z montażem.

Z uwagi na działanie na zasadach sklepu internetowego oraz niemagazynowanie towaru, oferujemy najniższe ceny oraz dostęp do wszystkich przedmiotów dostępnych w sklepach.

Nasza firma z pewnością spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów, dla których oszczędzanie i dbanie o ekologię jest najważniejsze. Razem z nami wybudujesz dom swoich marzeń, oparty na zasadach domu pasywnego, czyli wyróżniającego się bardzo dobrymi parametrami izolacyjnymi, mającymi na celu zminimalizowanie zużycia energii w trakcie eksploatacji.

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi pracami w zakresie:

 1. Instalacji hydraulicznych, tj. grzewczych, gazowych, wodno-kanalizacyjnych i sanitarnych, które oparte są na nowoczesnych technologiach, zwiększających oszczędność energii. Oferujemy instalację pomp ciepła dobranych w zależności od uwarunkowań lokalnych budynku. W zakresie naszych usług znajduje się również montaż rekuperacji, bez której energooszczędny dom nie może funkcjonować. Rekuperacja to wentylacja mechaniczna z odzyskiwaniem energii termicznej. W połączeniu z zainstalowanymi pompami ciepła, pozwala na dodatkową oszczędność kosztów ogrzewania.
 2. Instalacji elektrycznych opartych na zasadach domu inteligentnego, w którym na odległość będziesz mógł sterować i zaplanować wszelkie czynności, tj. ustawienie ogrzewania czy włączenie światła o konkretnej godzinie.  Nasza oferta zawiera również kompleksową realizację instalacji fotowoltaicznych.

Nasi specjaliści zadbają oczywiście także o Twój dom od strony zewnętrznej. ExpertNieruchomości.pl posiada w swojej ofercie:

 • docieplenia budynków wraz z wykonaniem wyprawy tynkarskiej,
 • usługi dekarskie,
 • wykonanie i montaż ogrodzenia,
 • układanie kostki brukowej.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: