fbpx

Piotrków Trybunalski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 700 PLN
Cena za m2
29,31 PLN
Powierzchnia
58 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Inne, Medyczne, Biurowe, Inne
Numer oferty
53/9241/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal o powierzchni 58 m2, zlokalizowany w centrum miasta w obrębie głównego ciągu pieszego miasta. Lokal znajduje się na parterze. Posiada wejście od ulicy. Pomieszczenie spełni się w roli sklepu lub innego lokalu handlowo-usługowego. Istnieje możliwość adaptacji lokalu do własnych potrzeb oraz wygospodarowania dodatkowej powierzchni o charakterze zaplecza - magazynu.

W przedstawionym obiekcie jest możliwość wynajęcia pomieszczeń o łącznej powierzchni 130 m2 - bank, placówka edukacyjna, gabinety lekarskie.

Czynsz najmu: 1700 zł netto + opłaty za media.
Lokal do odświeżenia.

Dostępne media:
- woda
- energia
- gaz

Zapraszam na prezentację.

Więcej informacji pod numerem 512 512 959

Zapraszam na prezentację.
0% Prowizji !!! 0% Prowizji !!! 0% Prowizji !!!

ExpertNieruchomości pl ul. Juliusza Słowackiego 109, 97-300 Piotrków Trybunalski.
Brak gotówki? Potrzebne finansowanie? - Dla Nas to nie problem. Dzięki współpracy z ponad 15 bankami zapewniamy również kompleksową obsługę kredytów hipotecznych i gotówkowych. Wypełniamy wszelkie formalności związane z pozyskaniem dokumentacji.

*Informacje związane z nieruchomościami zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

*Wszystkie opisy, szkice, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim ExpertNieruchomości pl - Radomsko, ul. Narutowicza 20. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione.

Kontakt

Igor Cabaj

Igor Cabaj

doradca ds. nieruchomości

Telefon:
512512959
E-mail:
i.cabaj@expertnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ExpertNieruchomości.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ExpertNieruchomości.pl z siedzibą przy Narutowicza 20, 97-500 Radomsko (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@expertnieruchomosci.pl… czytaj więcej