fbpx

Kariera

Twoim marzeniem jest praca sektorze obrotu nieruchomościami? Chcesz się uczyć i zdobywać doświadczenie od najlepszych? Nic prostszego! ExpertNieruchomości.pl oferuje możliwość zrobienia kariery w każdym mieście w Polsce. Poszukujemy młodych, ambitnych agentów na terenie całego kraju, którzy razem z nami będą pomagać naszym Klientom w przeprowadzeniu ich przez proces transakcji z zakresu szeroko rozumianego obrotu nieruchomościami.

Z naszej strony oferujemy możliwość szybkiego i efektywnego rozwoju u boku profesjonalistów oraz realizację celów zawodowych. Podczas pracy w naszej firmie będziesz miał możliwość nawiązania ciekawych kontaktów oraz sprawdzenia się podczas wykonywania wymagających, ale zarazem rozwijających, zadań.

Zapewnimy Ci szybki wzrost ważnych kompetencji i dopasowanie szkoleń do Twojej wizji pracy. Jeżeli poczujesz, że jako agent osiągnąłeś już wszystko, umożliwimy Ci sprawdzenie się na innych stanowiskach. Wynagrodzenie uzależniamy od efektywności działań. Nagradzamy najlepszych możliwością uzyskania wysokiego wynagrodzenia z uwzględnieniem prowizji oraz licznych profitów dodatkowych w postaci nagród rzeczowych, a nawet wycieczek zagranicznych.

 Wszystko jest w Twoich rękach! Nie czekaj i aplikuj już dziś!

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: