fbpx

Piotrków Trybunalski

Przemysłowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
684 000 PLN
Cena za m2
200 PLN
Powierzchnia działki
3 420 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Prąd
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Numer oferty
113/9241/OGS

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka przy ulicy Przemysłowej w Piotrkowie Trybunalskim. Działka częściowo ogrodzona. Teren działki ma ukształtowanie płaskie. Dojazd drogą asfaltową. W drodze prąd i woda. Szerokość działki (40 m) jest jej dużym atutem - zapewnia przestrzeń do postawienia obiektów komercyjnych z potrzebną infrastrukturą lub dużego domu w dowolnej konfiguracji. Działka usytuowana jest w obrębie miasta poza centrum, niedaleko drogi 91, pośród istniejącej zabudowy komercyjnej - usługowej oraz mieszkalnej co usprawni procedurę wydania warunków zabudowy.

Powierzchnia: 3420 m2
Długość: 80 m
Szerokość: 40 m
Woda: w drodze
Kanalizacja: w drodze
Prąd: w drodze
Dojazd: droga asfaltowa

Zapraszam na prezentację!

Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej:
512 512 959

Kupujący nie płaci prowizji !!! 0% Prowizji !!! Kupujący nie płaci prowizji !!! 0% Prowizji !!!


ExpertNieruchomości pl ul. Juliusza Słowackiego 109 97-300 Piotrków Trybunalski.
Brak gotówki? Potrzebne finansowanie? - Dla Nas to nie problem. Dzięki współpracy z ponad 15 bankami zapewniamy również kompleksową obsługę kredytów hipotecznych i gotówkowych. Wypełniamy wszelkie formalności związane z pozyskaniem dokumentacji.

*Informacje związane z nieruchomościami zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

*Wszystkie opisy, szkice, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim ExpertNieruchomości pl - Radomsko, ul. Narutowicza 20. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Igor Cabaj

Igor Cabaj

doradca ds. nieruchomości

Telefon:
512512959
E-mail:
i.cabaj@expertnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ExpertNieruchomości.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ExpertNieruchomości.pl z siedzibą przy Narutowicza 20, 97-500 Radomsko (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@expertnieruchomosci.pl… czytaj więcej