fbpx

Dla dewelopera

Deweloperze – powierz nam swoje interesy

Jak powszechnie wiadomo, inwestycje deweloperskie od dłuższego czasu nieprzerwanie cieszą się zainteresowaniem wśród osób szukających swojego wymarzonego domu lub mieszkania. Na sukces, jakim jest powodzenie w sprzedaży oferowanych nieruchomości, wpływa wiele składników częściowych. Nieruchomość, która jest dobrze zaprojektowana oraz zrealizowana, z pewnością przyciągnie rzeszę potencjalnych nabywców. Wcześniej jednak, jak każdy inny produkt, musi przejść proces odpowiedniego wypromowania i zareklamowania.

Już na etapie samego pomysłu i pierwszych planów, deweloper powinien zadbać o odnalezienie grona sprzedawców, którzy sprawnie poprowadzą proces sprzedaży mieszkań. W takiej sytuacji idealnie sprawdzi się biuro nieruchomości, posiadające duże doświadczenie w sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego. Wiemy jak trudno jest odnaleźć zaufaną firmę, której deweloper powierzy swoje interesy i losy inwestycji, dlatego oferujemy Ci naszą pomoc. Jako profesjonaliści zapewniamy Cię o swojej skuteczności oraz pełnym zaangażowaniu, na każdym etapie sprzedaży części składowych Twojej inwestycji.

Nasza firma oferuje pomoc w sprzedaży mieszkań, domów oraz innych nieruchomości z rynku pierwotnego. Współpraca z naszym biurem przedstawia się w następujący sposób.

  • Analiza inwestycji deweloperskiej

W pierwszym kroku przeprowadzamy kompleksową analizę Twojej inwestycji oraz badamy lokalny rynek nieruchomości, aby w odpowiedni sposób poprowadzić dalszy proces sprzedaży nieruchomości i trafić do jak najszerszego grona potencjalnych nabywców.

  • Marketing sprzedażowy

Kolejnym etapem, za który bierzemy pełną odpowiedzialność jest efektywna kampania marketingowa Twojej inwestycji, którą prowadzimy według wcześniej przygotowanego harmonogramu. Promocja to jeden z najważniejszych etapów, który wpływa na powodzenie procesu sprzedażowego dlatego poświęcamy mu szczególną uwagę i wkładamy w niego wiele wysiłku i zaangażowania. Nasi marketingowcy używają wszelkich dostępnych narzędzi, aby wypromować inwestycję dewelopera. Należy do nich marketing online, organizacja eventów, promowanie w social mediach oraz na popularnych stronach ogłoszeniowych, czy na bannerach reklamowych. Więcej informacji na temat marketingu sprzedażowego oferowanego przez naszą firmę przeczytać w zakładce marketing.

  • Aktywna sprzedaż

Etap ten jest wymagający, gdyż polega na przygotowaniu wszystkich niezbędnych formalności związanych z uruchomieniem, a następnie prowadzeniem sprzedaży. Nie musisz poświęcać swojego czasu chociażby na przeprowadzanie prezentacji z zainteresowanymi klientami. Nasi agenci zajmują się ich pełną obsługą i odpowiadają na wszelkie zapytania od poszukujących. Do naszych obowiązków – jako sprzedających należy również przygotowanie prospektów informacyjnych, przygotowanie umów deweloperskich, organizacja współpracy z kancelarią notarialną oraz przeprowadzanie wszelkich branżowych konsultacji.

  • Profesjonalna obsługa kredytowa

Powszechnie wiadomo, że większość zakupów nieruchomości finansowana jest z pomocą kredytu hipotecznego. Dlatego, jako profesjonalne biuro nieruchomości oferujemy pomoc sprawdzonego i zaufanego doradcy, który pomoże dobrać jak najlepsze warunki kredytu. Doradcy finansowi, z którymi współpracuje nasza firma są otwarci na pytania i potrzeby naszych klientów oraz posiadają pełną wiedzę dotyczącą danej inwestycji. Po więcej informacji odsyłamy do zakładki kredyty.

  • Płynność w sprzedaży nieruchomości

Sprzedaż inwestycji deweloperskich z pomocą naszego biura jest rozwojowa. Po sukcesie sprzedażowym pierwszego etapu inwestycji, oferujemy dalszą współpracę z deweloperem przy kolejnych etapach. Zapewniamy, że dzięki takiej współpracy deweloper rośnie w siłę razem z nami.

  • Obniżona prowizja

Deweloper jest szczególnym rodzajem klienta, z którym współpracuje nasza firma. Jest dla nas pewnego rodzaju klientem VIP, gdyż pod naszą opiekę powierza całą swoją inwestycję, w skład której wchodzi niejednokrotnie kilkadziesiąt mieszkań. Z tego względu, nasze biuro oferuje obniżoną prowizję za pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości deweloperskich.

Mamy nadzieję, że zaciekawiła Cię przedstawiona przez nas oferta i zdecydujesz się powierzyć swoje interesy w nasze ręce. Zapewniamy Cię, że do każdego projektu podchodzimy z pełną odpowiedzialnością. Nasi agenci przeprowadzą Twoich klientów przez cały proces kupna, zapewniając opiekę nad transakcją, a Ty odczujesz oszczędność czasu i wygodę.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: