Radomsko

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
780 000 PLN
Cena za m2
2 437,50 PLN
Powierzchnia
320 m2
Piętro
0
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Inne
Stan budynku
Dobry
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Numer oferty
8/9241/OLS

Opis nieruchomości

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż część budynku o powierzchni 320 m2 wraz z działką, która ma bezpośredni wjazd z drogi głównej ul. Krakowskiej.
Nieruchomość wydzielona z kompleksu po byłym Polmozbycie.
Lokalizacja: 1,5 km od ścisłego centrum Radomska przy głównej trasie DK 91 z połączeniem kolejowym z północą i południem Polski.
Otoczenie: zabudowa jednorodzinna, obiekty handlowo-usługowe, zakłady produkcyjne
Nieruchomość składa się z dwóch segmentów o odrębnych numerach ewidencyjnych, wykorzystywana jako plac składowy bądź też pełniących funkcję handlowo-usługową. Poszczególne segmenty mogą być użytkowane odrębnie. Stan techniczny oceniono jako dobry.

I CZĘŚĆ
Biuro, zaplecze socjalne, toaleta, część magazynowa
Działka 274/14
Działka zabudowana o powierzchni 785m2
Budynek jednokondygnacyjny, bez podpiwniczenia, wykonany w technologii tradycyjnej, murowany z pustaka, z metalowymi bramami wjazdowymi. Tynki wewnętrzne cementowo -wapienne, posadzki betonowe, stropodach. w części biurowej i socjalnej płytki.
PARAMETRY BUDYNKU:
pow. zabudowy: 135,00 m2
po. użytkowa: 128,25 m


II CZĘŚĆ
Hala warsztatowa z wydzieloną częścią do obsługi
Działka 274/16
- jest do działka zabudowana o pow. 549 m2, budynek inwentarzowy 516. Budynek stanowiący halę warsztatową z wydzieloną częścią do obsługi. Budynek jednokondygnacyjny, bez podpiwniczenia, murowany z pustaka, z metalowymi bramami wjazdowymi. Posadzki betonowe.
PARAMETRY BUDYNKU:
- pow. zabudowy: 213,00 m2
- pow. użytkowa 194,81 m2


Działki 269
- jest to działka niezabudowana, stanowiąca bezpośredni wjazd od ul. Krakowskiej, z wykonaną nawierzchnią tłucznia kamiennego o pow. 339 m2, ogrodzona siatką stalową. Od ul. Krakowskiej ogrodzenie z półfabrykatów betonowych.

UZBROJENIE:
- droga o nawierzchni asfaltowej
- energia elektryczna
- wodociąg komunalny
- kanalizacja komunalna
- gaz przewodowy


Jeżeli jesteś zainteresowany, nie czekaj. Nieruchomość ma spory potencjał. Zadzwoń i umów się na prezentację a przekonasz się sam.

Zapraszamy na prezentację.

0% Prowizji!, 0% Prowizji!, 0% Prowizji!
ExpertNieruchomości pl
ul. Narutowicza 20, 97-500 Radomsko.
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI - PROWIZJĘ POKRYWA WŁAŚCICIEL !

Dzięki współpracy z kancelarią notarialną, gwarantujemy BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI.
Wypełniamy wszelkie formalności związane z pozyskaniem dokumentacji.

*Informacje związane z nieruchomościami zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

*Wszystkie opisy, szkice, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim ExpertNieruchomości pl - Radomsko, ul. Narutowicza 20. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Alarm: Tak

Kontakt

Katarzyna Szaflik

Katarzyna Szaflik

Telefon:
512512001
E-mail:
k.szaflik@expertnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ExpertNieruchomości.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ExpertNieruchomości.pl z siedzibą przy Narutowicza 20, 97-500 Radomsko (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@expertnieruchomosci.pl… czytaj więcej