Łódź

Walerego Wróblewskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
38 000 PLN
Cena za m2
1 267 PLN
Powierzchnia
30 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Bardzo dobry
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Centrum handlowe
Dostępne od
2020-11-09
Numer oferty
13/9241/OLS

Opis nieruchomości

Sprzedam lokal handlowy za odstępne z prawem do użytkowania. Lokal handlowy, murowany o powierzchni 30m2 znajdujący się na targowisku Karolinka w Łodzi, ul. Wróblewskiego.
Lokal składa się z dwóch pomieszczeń; pierwsze o metrażu 10m2, drugie 20m2. Lokal posiada dwa oddzielne wejścia. Gruntu na którym jest usytuowany lokal stanowi własność Spółdzielni Mieszkaniowej i koszt dzierżawy gruntu wynosi 630 zł./miesięcznie.
Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu
512-512-761

Zapraszam na prezentację
0 % Prowizji !!! 0 % Prowizji !!! 0 % Prowizji !!!
Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej :
512 512 761

0% Prowizji!, 0% Prowizji!, 0% Prowizji!


ExpertNieruchomości pl ul. Słowackiego 109 97-300 Piotrkow Tryb. oraz Narutowicza 20
97-500 Radomsko.
Brak gotówki? Potrzebne finansowanie? - Dla Nas to nie problem. Dzięki współpracy z ponad 15 bankami zapewniamy również kompleksową obsługę kredytów hipotecznych i gotówkowych. Wypełniamy wszelkie formalności związane z pozyskaniem dokumentacji.

*Informacje związane z nieruchomościami zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

*Wszystkie opisy, szkice, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim ExpertNieruchomości pl - Radomsko, ul. Narutowicza 20. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione

Parametry dodatkowe

  • Ochrona: Tak

Mapa

Kontakt

Anna Tylus

Anna Tylus

doradca ds. nieruchomości

Telefon:
512512761
E-mail:
a.tylus@expertnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ExpertNieruchomości.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ExpertNieruchomości.pl z siedzibą przy Narutowicza 20, 97-500 Radomsko (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@expertnieruchomosci.pl… czytaj więcej