Kup

Poszukujesz Własnego M?

Zaufaj ExpertNieruchomości.pl

Zakup swoich wymarzonych czterech kątów to wielkie wydarzenie w życiu każdego człowieka. Niestety wraz z chwilą uniesienia w parze powinien iść zdrowy rozsądek, który pozwoli nam uniknąć wielu rozczarowań.  Możemy uczestniczyć w tym wielkim wydarzeniu razem z Tobą a Ty w komforcie, oraz spokoju ducha delektuj się dobrą kawą, a w tym czasie My zadbamy o wyszukanie dla Ciebie wymarzonego własnego M. 😊

1. BAZA OFERT

– Domy i Mieszkania z rynku wtórnego oraz pierwotnego.

– Działki rolne, budowlane, oraz rekreacyjne

– Nieruchomości komercyjne tj. biura, magazyny, sklepy, kamienice, działki inwestycyjne

– Dzięki zaawansowanym technologiom IT dysponujemy systemem, który umożliwia automatyczne łączenie sprzedającego z kupującym wg. kryteriów zamieszczanych w naszej bazie ofert sprzedażowych jak i poszukiwanych nieruchomości.

– Nasz system umożliwia nam pozyskanie ofert ze wszystkich grup sprzedażowych na Facebooku, z którymi współpracujemy lub których jesteśmy właścicielami

2. Sprawdzamy potrzeby klienta

Przed rozpoczęciem procesu poszukiwania nieruchomości Nasz agent przeprowadza szczegółową rozmowę weryfikacyjną, a  na jej podstawie wyszukujemy najtrafniejsze oferty wg. Podanej specyfikacji poszukiwań.

3. Weryfikujemy STAN oraz CENĘ

Każda sprzedawana przez Nas nieruchomość zweryfikowana była osobistymi oględzinami, oraz stworzeniem odpowiedniej dokumentacji opisowej i fotograficznej co odzwierciedla jej stan faktyczny. Nie tracimy Twojego czasu!

Przyjmowane przez Nas oferty przechodzą proces weryfikacji, staramy się przyjmować tylko oferty w kwotach nieodbiegających od cen rynkowych.

4. Bezpieczeństwo transakcji

Wszystkie nieruchomości przyjmowane do Naszej bazy ofert są sprawdzane pod względem prawnym. Nad bezpieczeństwem transakcji sprawuję nadzór współpracująca z nami kancelaria notarialna oraz nasz radca prawny Katarzyna Kempa-Tylus członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie wpis pod numerem KR-3037

5.  Pomoc w finansowaniu zakupu nieruchomości

– Dzięki Współpracy z ponad 15 bankami oferujemy kredyty hipoteczne i gotówkowe (Szukaj w zakładce „Kredyty” na stronie głównej).

– Wycena nieruchomości, na podstawie szacunkowego operatu wartości sporządzonego przez rzeczoznawcę majątkowego.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: